0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102127 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 46,8 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,6 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12119 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.11.0169 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Długość [mm] | 94,2 |
| Szerokość [mm] | 94,2 |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
0| Kod towaru | FEB 180010 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
00| Kod towaru | MD 15316/3 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 71736160 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102127 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 46,8 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,6 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12119 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.11.0169 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Długość [mm] | 94,2 |
| Szerokość [mm] | 94,2 |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
0| Kod towaru | FEB 180010 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
00| Kod towaru | MD 15316/3 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 71736160 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
