0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52116 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52117 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182149 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.11.0004 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Długość [mm] | 77,5 |
| Szerokość [mm] | 77,5 |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22542 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27136 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
00| Kod towaru | MD 15004/9 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 056115561G |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
00| Kod towaru | MD 15311/3 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 7724167 |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
00| Kod towaru | MD 15312/3 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 71771757 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | MD 15583 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 04E115561B |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
