0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182129 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182133 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22530 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22538 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
00| Kod towaru | MD 15416 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 028115561B |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182129 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182133 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22530 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22538 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
00| Kod towaru | MD 15416 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 028115561B |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
