0
0
00| Kod towaru | FEB 22536 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182121 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182149 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.11.0051 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22542 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
00| Kod towaru | MD 14022 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 059115562 |
| Wysokość [mm] | 199 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 72 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
00| Kod towaru | MD 15004/9 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 056115561G |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22536 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182121 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182149 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.11.0051 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22542 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
00| Kod towaru | MD 14022 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 059115562 |
| Wysokość [mm] | 199 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 72 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
00| Kod towaru | MD 15004/9 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 056115561G |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
