0
0
00| Kod towaru | BLP ADD62104 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADD62108 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADG02110 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADK82102 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADK82109 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12129 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 71 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.11.0021 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 68 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
000| Kod towaru | FEB 109205 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39829 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
00| Kod towaru | MD 15032/2 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 0986452019 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
00| Kod towaru | MD 15038/2 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 0986452058 |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | MD 15060/4 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 9091503004 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | MD 15317/12 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 71746761 |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | MD 15583 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 04E115561B |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADD62104 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADD62108 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADG02110 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADK82102 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADK82109 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12129 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 71 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.11.0021 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 68 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
000| Kod towaru | FEB 109205 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39829 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
00| Kod towaru | MD 15032/2 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 0986452019 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
00| Kod towaru | MD 15038/2 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 0986452058 |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | MD 15060/4 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 9091503004 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | MD 15317/12 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 71746761 |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | MD 15583 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 04E115561B |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
