0
0
00| Kod towaru | BLP ADJ132106 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 105 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1" - 12 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADJ132124 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1" - 12 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DEC A210722 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 107 |
| Wymiar gwintu | UNF 1"-12 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 109061 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 105 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1" - 12 UNF |
