0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52333 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 131 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52342 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 4 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32130 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32391 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 148 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 66 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.13.0136 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Długość [mm] | 93,2 |
| Szerokość [mm] | 93,2 |
| Wysokość [mm] | 133 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 36 X 1.5 |
0| Kod towaru | DP1110.13.0308 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 141 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | MD 4117 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 2330364020 |
| Średnica [mm] | 92 |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0| Kod towaru | MD 4494 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 2330364010 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Rodzaj filtra | z czujnikiem wody |
00| Kod towaru | MD 4834 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 16901RMAE00 |
| Średnica [mm] | 94 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
