0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12310 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 150 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32391 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 148 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 66 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.13.0140 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Długość [mm] | 93,2 |
| Szerokość [mm] | 93,2 |
| Wysokość [mm] | 141 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 36 X 1.5 |
00| Kod towaru | MD 4088 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 1640041B00 |
| Średnica [mm] | 61 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 8 |
0| Kod towaru | MD 4142 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 16403G990A |
| Średnica [mm] | 97 |
| Wysokość [mm] | 135 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0| Kod towaru | MD 4856 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 2339026140 |
| Średnica [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
