00| Kod towaru | MD 4088 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 1640041B00 |
| Średnica [mm] | 61 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 8 |
0| Kod towaru | MD 4142 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 16403G990A |
| Średnica [mm] | 97 |
| Wysokość [mm] | 135 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0| Kod towaru | MD 4856 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 2339026140 |
| Średnica [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
