000| Kod towaru | NTY HZS-VW-007A |
| Producent | NTY |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| sparowany numer artykułu | HZS-WW-006A |
00| Kod towaru | ATE 11.9282-1002.3 |
| Producent | ATE |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| system hamulcowy | ATE |
| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | MTG 0899053 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Układ hamulcowy | dla pojazdów z hamulcami tarczowymi z tyłu |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 5Q0 698 365 |
| sparowany numer artykułu | 0899052 |
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | HP 117 390 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Układ hamulcowy | dla pojazdów z hamulcami tarczowymi z tyłu |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba śrub | 2 |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałem montażowym/ mocującym |
| Informacja uzupełniająca | Sterownik / oprogramowanie musi być adoptowany (update) |
0
0
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | VKA 3Q0615424/KPL |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
0
0
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | VKA 3Q0615424/KPL2 |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
0
0
00| z prawej | |
| Kod towaru | VKA 3Q0998281A |
| Producent | VIKA |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Wersja śruby/nakrętki | z podkładką okrągłą |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Informacja uzupełniająca | ze sworzniem |
0
0
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | VKA 5Q0615424 |
| Producent | VIKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Tryb pracy | elektroniczny |
00| Kod towaru | ATE 11.9282-1002.3 |
| Producent | ATE |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| system hamulcowy | ATE |
| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | MTG 0899053 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Układ hamulcowy | dla pojazdów z hamulcami tarczowymi z tyłu |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 5Q0 698 365 |
| sparowany numer artykułu | 0899052 |
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | HP 117 390 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Układ hamulcowy | dla pojazdów z hamulcami tarczowymi z tyłu |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba śrub | 2 |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałem montażowym/ mocującym |
| Informacja uzupełniająca | Sterownik / oprogramowanie musi być adoptowany (update) |
0
0
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | VKA 3Q0615424/KPL |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
0
0
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | VKA 3Q0615424/KPL2 |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
0
0
00| z prawej | |
| Kod towaru | VKA 3Q0998281A |
| Producent | VIKA |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Wersja śruby/nakrętki | z podkładką okrągłą |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Informacja uzupełniająca | ze sworzniem |
0
0
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | VKA 5Q0615424 |
| Producent | VIKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Tryb pracy | elektroniczny |
