000| z prawej | |
| Kod towaru | NTY EDS-AU-052 |
| Producent | NTY |
| Opis | dysza spryskiwacza, czyszczenie świateł przednich |
| Strona zabudowy | z prawej |
| sparowany numer artykułu | EDS-AU-051 |
0
0| Kod towaru | ATA AT50032 |
| Producent | AT AUTOTEILE GERMANY |
| Opis | dysza spryskiwacza, czyszczenie świateł przednich |
| dla numeru OE | 8R0 955 102 A |
| Szerokość [mm] | 90 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| Długość [mm] | 190 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Szerokość [mm] | 92 |
| Ciężar [kg] | 0,13 |
00| z prawej | |
| Kod towaru | HP 116 232 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | dysza spryskiwacza, czyszczenie świateł przednich |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sposób montażu | montowany wcześniej |
| Informacja uzupełniająca | ze zintegrowaną dyszą spryskiwacza |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wykonanie dysz spryskiwacza | dysza podwójna |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy | POM (Polyoxymethylen) |
| Kolor obudowy | czarny |
| sparowany numer artykułu | 116 231 |
0
0
00| z prawej | |
| Kod towaru | VKA 8R0955102A |
| Producent | VIKA |
| Opis | dysza spryskiwacza, czyszczenie świateł przednich |
| Strona zabudowy | z prawej |
000| z prawej | |
| Kod towaru | NTY EDS-AU-052 |
| Producent | NTY |
| Opis | dysza spryskiwacza, czyszczenie świateł przednich |
| Strona zabudowy | z prawej |
| sparowany numer artykułu | EDS-AU-051 |
0
0| Kod towaru | ATA AT50032 |
| Producent | AT AUTOTEILE GERMANY |
| Opis | dysza spryskiwacza, czyszczenie świateł przednich |
| dla numeru OE | 8R0 955 102 A |
| Szerokość [mm] | 90 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| Długość [mm] | 190 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Szerokość [mm] | 92 |
| Ciężar [kg] | 0,13 |
00| z prawej | |
| Kod towaru | HP 116 232 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | dysza spryskiwacza, czyszczenie świateł przednich |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sposób montażu | montowany wcześniej |
| Informacja uzupełniająca | ze zintegrowaną dyszą spryskiwacza |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Wykonanie dysz spryskiwacza | dysza podwójna |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy | POM (Polyoxymethylen) |
| Kolor obudowy | czarny |
| sparowany numer artykułu | 116 231 |
0
0
00| z prawej | |
| Kod towaru | VKA 8R0955102A |
| Producent | VIKA |
| Opis | dysza spryskiwacza, czyszczenie świateł przednich |
| Strona zabudowy | z prawej |
