0| Od strony koła | |
| Kod towaru | IMP 33795 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| dla numeru OE | 1J0407285A |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 295 |
| Producent obejm | OETIKER |
| Długość [mm] | 112 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 95 |
| Od strony koła | |
| Kod towaru | IMP 33795/TE |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| dla numeru OE | 1J0407285A |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 248 |
| Producent obejm | OETIKER |
| Długość [mm] | 112 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 95 |
00| Od strony koła | |
| Kod towaru | IMP 37449 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| dla numeru OE | 8N0498203A |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 119 |
| Długość [mm] | 112 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 95 |
| Od strony koła | |
| Kod towaru | IMP 37449/TE |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| dla numeru OE | 8N0498203A |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 88 |
| Długość [mm] | 112 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 95 |
0
0
00| Kod towaru | GKN 306354 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 117 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0
00| Od strony koła, Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 38347 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Długość [mm] | 115 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 97 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
0
0| Kod towaru | GKN 306485 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 117 |
| Tylko w połączeniu z | 4A0407643A |
| Wymiar gwintu | M16x1.5x77 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0| Kod towaru | GKN 306486 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 117 |
| Tylko w połączeniu z | 4B0407643 |
| Wymiar gwintu | M14x1.5x73 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0| Kod towaru | GKN 306487 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 117 |
| Tylko w połączeniu z | 4B0407643A |
| Wymiar gwintu | M16x1.5x72 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0| Kod towaru | GKN 306488 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 117 |
| Tylko w połączeniu z | N90587602 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0| Kod towaru | GKN 306489 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 117 |
| Tylko w połączeniu z | 6Q0407396B |
| Wymiar gwintu | M16x1.5 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0| Kod towaru | GKN 306490 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 117 |
| Tylko w połączeniu z | WHT 005 437 A |
| Wymiar gwintu | M16x1.5x70 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0| Kod towaru | GKN 306491 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 117 |
| Tylko w połączeniu z | N91040601 |
| Wymiar gwintu | M16x1.5x80 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0| Od strony koła | |
| Kod towaru | MC00077 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Wysokość [mm] | 112 |
| Ciężar [kg] | 0,27 |
| Masa [g] | 270 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 95 |
0
0| Od strony koła, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | MC01102 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 112 |
| Ciężar [kg] | 0,37 |
| Masa [g] | 370 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 95 |
0| Od strony koła | |
| Kod towaru | MC10037 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Wysokość [mm] | 115 |
| Ciężar [kg] | 0,084 |
| Materiał | Termoplast |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 96 |
0| Od strony koła, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | MC11037 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 115 |
| Ciężar [kg] | 0,214 |
| Materiał | Termoplast |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 96 |
0
0
00| Kod towaru | GKN 306354 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 117 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0
00| Od strony koła, Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 38347 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Długość [mm] | 115 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 97 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
0
0| Kod towaru | GKN 306485 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 117 |
| Tylko w połączeniu z | 4A0407643A |
| Wymiar gwintu | M16x1.5x77 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0| Kod towaru | GKN 306486 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 117 |
| Tylko w połączeniu z | 4B0407643 |
| Wymiar gwintu | M14x1.5x73 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0| Kod towaru | GKN 306487 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 117 |
| Tylko w połączeniu z | 4B0407643A |
| Wymiar gwintu | M16x1.5x72 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0| Kod towaru | GKN 306488 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 117 |
| Tylko w połączeniu z | N90587602 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0| Kod towaru | GKN 306489 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 117 |
| Tylko w połączeniu z | 6Q0407396B |
| Wymiar gwintu | M16x1.5 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0| Kod towaru | GKN 306490 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 117 |
| Tylko w połączeniu z | WHT 005 437 A |
| Wymiar gwintu | M16x1.5x70 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0| Kod towaru | GKN 306491 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 117 |
| Tylko w połączeniu z | N91040601 |
| Wymiar gwintu | M16x1.5x80 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0| Od strony koła | |
| Kod towaru | MC00077 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Wysokość [mm] | 112 |
| Ciężar [kg] | 0,27 |
| Masa [g] | 270 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 95 |
0
0| Od strony koła, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | MC01102 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 112 |
| Ciężar [kg] | 0,37 |
| Masa [g] | 370 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 95 |
0| Od strony koła | |
| Kod towaru | MC10037 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Wysokość [mm] | 115 |
| Ciężar [kg] | 0,084 |
| Materiał | Termoplast |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 96 |
0| Od strony koła, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | MC11037 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 115 |
| Ciężar [kg] | 0,214 |
| Materiał | Termoplast |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 96 |
