0
0
00| Kod towaru | ATE 24.3384-1745.7 |
| Producent | ATE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łącznika |
| system hamulcowy | Lucas / TRW |
| Dostępne MAPP-Code | |
| sparowany numer artykułu | 24.3384-1746.7 |
0
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | KAM JBC0253 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Materiał | Aluminium |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez silnika elektrycznego |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| sparowany numer artykułu | JBC0254 |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 118 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 22 |
0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D02519 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Stal |
0
0| Kod towaru | PPH 4B2532L |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Materiał | Aluminium |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Liczba połączeń | 1 |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 22 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 118 |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 38,0 |
0
0| Kod towaru | ABZ 521401 |
| Producent | A.B.S. |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| sparowany numer artykułu | 521402 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Liczba połączeń | 1 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 118 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 22 |
0
0
00| Kod towaru | ATE 24.3384-1745.5 |
| Producent | ATE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łącznika |
| system hamulcowy | Lucas / TRW |
| Dostępne MAPP-Code | |
| sparowany numer artykułu | 24.3384-1746.5 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D02519K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| dla numeru OE | 8X0615423A |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 150220-C |
| Producent | ERT |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Stal |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 150220K |
| Producent | ERT |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| dla numeru OE | 8X0615423A |
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | JPN 21H9435-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Materiał | Aluminium |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 22 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 118 |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | MTG 6250409 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| sparowany numer artykułu | 6250410 |
| dla średnicy tarczy hamulcowej [mm] | 256 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 22 |
0
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | NTY HZT-VW-060 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| system hamulcowy | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Informacja uzupełniająca | bez ramy mocującej |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Materiał | Aluminium |
| sparowany numer artykułu | HZT-VW-061 |
0
0| Kod towaru | YSP YS-BC0929 |
| Producent | YSPARTS |
| Opis | zacisk hamulca |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 38,0 |
0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D02519 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Stal |
0
0| Kod towaru | PPH 4B2532L |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Materiał | Aluminium |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Liczba połączeń | 1 |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 22 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 118 |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 38,0 |
0
0| Kod towaru | ABZ 521401 |
| Producent | A.B.S. |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| sparowany numer artykułu | 521402 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Liczba połączeń | 1 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 118 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 22 |
0
0
00| Kod towaru | ATE 24.3384-1745.5 |
| Producent | ATE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łącznika |
| system hamulcowy | Lucas / TRW |
| Dostępne MAPP-Code | |
| sparowany numer artykułu | 24.3384-1746.5 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D02519K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| dla numeru OE | 8X0615423A |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 150220-C |
| Producent | ERT |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Stal |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 150220K |
| Producent | ERT |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| dla numeru OE | 8X0615423A |
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | JPN 21H9435-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Materiał | Aluminium |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 22 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 118 |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | MTG 6250409 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| sparowany numer artykułu | 6250410 |
| dla średnicy tarczy hamulcowej [mm] | 256 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 22 |
0
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | NTY HZT-VW-060 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| system hamulcowy | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Informacja uzupełniająca | bez ramy mocującej |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Materiał | Aluminium |
| sparowany numer artykułu | HZT-VW-061 |
0
0| Kod towaru | YSP YS-BC0929 |
| Producent | YSPARTS |
| Opis | zacisk hamulca |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 38,0 |
