0
0| Kod towaru | ATA AT11158 |
| Producent | AT AUTOTEILE GERMANY |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| dla numeru OE | 8K0 998 281 A |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
0
0
0| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | AFN DEPB004 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| system hamulcowy | TRW |
| Liczba zestyków | 2 |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | MTG 0899051 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Układ hamulcowy | dla pojazdów z hamulcami tarczowymi z tyłu |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 4E0 615 137 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | N 102 855 06 |
| Wersja | OE |
0
0| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | TRU 07.35.332 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) od | 8KD000001-> |
| dla numeru OE | 8K0 998 281 A |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Śred. wałka prowadzącego [mm] | 8 |
0
00
00| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | VKA 8K0615403C |
| Producent | VIKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Tryb pracy | elektroniczny |
0
00
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | VKA 8K0615404C |
| Producent | VIKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Tryb pracy | elektroniczny |
0
0| Kod towaru | ATA AT11158 |
| Producent | AT AUTOTEILE GERMANY |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| dla numeru OE | 8K0 998 281 A |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
0
0
0| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | AFN DEPB004 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| system hamulcowy | TRW |
| Liczba zestyków | 2 |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | MTG 0899051 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Układ hamulcowy | dla pojazdów z hamulcami tarczowymi z tyłu |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 4E0 615 137 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | N 102 855 06 |
| Wersja | OE |
0
0| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | TRU 07.35.332 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) od | 8KD000001-> |
| dla numeru OE | 8K0 998 281 A |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Śred. wałka prowadzącego [mm] | 8 |
0
00
00| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | VKA 8K0615403C |
| Producent | VIKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Tryb pracy | elektroniczny |
0
00
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | VKA 8K0615404C |
| Producent | VIKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Tryb pracy | elektroniczny |
