0
000| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | NTY HZT-AU-003A |
| Producent | NTY |
| Opis | mocowanie, zacisk hamulcowy |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| system hamulcowy | TRW |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
| dla średnicy tarczy hamulcowej [mm] | 300 |
| sparowany numer artykułu | HZT-AU-007A |
000| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | NTY HZT-AU-007A |
| Producent | NTY |
| Opis | mocowanie, zacisk hamulcowy |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
| sparowany numer artykułu | HZT-AU-006A |
0
00
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | VKA 8K0615404B/KPL |
| Producent | VIKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
0
00
00| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | VKA 8K0615426C |
| Producent | VIKA |
| Opis | mocowanie, zacisk hamulcowy |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
0
000| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | NTY HZT-AU-003A |
| Producent | NTY |
| Opis | mocowanie, zacisk hamulcowy |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| system hamulcowy | TRW |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
| dla średnicy tarczy hamulcowej [mm] | 300 |
| sparowany numer artykułu | HZT-AU-007A |
000| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | NTY HZT-AU-007A |
| Producent | NTY |
| Opis | mocowanie, zacisk hamulcowy |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
| sparowany numer artykułu | HZT-AU-006A |
0
00
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | VKA 8K0615404B/KPL |
| Producent | VIKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
0
00
00| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | VKA 8K0615426C |
| Producent | VIKA |
| Opis | mocowanie, zacisk hamulcowy |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
