0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 35101 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 56 |
0| Kod towaru | IMP 48247 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50572 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 224 |
| Numer komponentu | 4 |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 910183 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Kod towaru | DAC PK4211 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Ciężar [kg] | 0,337 |
| dla numeru OE | 1K0 412 303 B |
| dla numeru OE | 3C0 412 303 A |
| dla numeru OE | 3QF 413 175 |
| dla numeru OE | 5Q0 413 175 C |
| dla numeru OE | 8J0 412 303 E |
| dla numeru OE | 1EA 412 303 |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 31738 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Grubość [mm] | 65 |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 136 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 347 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 1K0 412 303 B |
| dla numeru OE | 3C0 412 303 A |
| dla numeru OE | 3QF 413 175 |
| dla numeru OE | 5Q0 413 175 C |
| dla numeru OE | 8J0 412 303 E |
| dla numeru OE | 1EA 412 303 |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030106 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030141 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Kod towaru | DAC PK4211 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Ciężar [kg] | 0,337 |
| dla numeru OE | 1K0 412 303 B |
| dla numeru OE | 3C0 412 303 A |
| dla numeru OE | 3QF 413 175 |
| dla numeru OE | 5Q0 413 175 C |
| dla numeru OE | 8J0 412 303 E |
| dla numeru OE | 1EA 412 303 |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 31738 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Grubość [mm] | 65 |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 136 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 347 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 1K0 412 303 B |
| dla numeru OE | 3C0 412 303 A |
| dla numeru OE | 3QF 413 175 |
| dla numeru OE | 5Q0 413 175 C |
| dla numeru OE | 8J0 412 303 E |
| dla numeru OE | 1EA 412 303 |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030106 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030141 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
