0
00
0| Kod towaru | HEL 8GP 938 026-001 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, dodatkowe światło STOP |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W2,3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2,3 |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12061CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka |
| Rodzaj lampy | W2,3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2,3 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GP 938 026-001 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, dodatkowe światło STOP |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W2,3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2,3 |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12061CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka |
| Rodzaj lampy | W2,3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2,3 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
