0
0
0| Kod towaru | HEL 8GP 009 021-002 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | WY21W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Projekt lampy | Halogen |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Żarówka z cokołem | W3x16d |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |

0
0
0| Kod towaru | PHO WY21W |
| Producent | M TECH |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17629 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | WY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | WX3x16d |
0| Kod towaru | OSR 7504 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | WY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | W3x16d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
0
0| Kod towaru | OSR 7504-2BL |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | WY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | W3x16d |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Ilość | 2 |
0
0| Kod towaru | OSR 7504DYP-2BL |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,3 |
| Żarówka z cokołem | WX3x16d |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Ilość | 2 |

0
0
0| Kod towaru | PHO Z94 |
| Producent | M TECH |
| Opis |
0
0
0| Kod towaru | NAR 181464100 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2,2 |
| Żarówka z cokołem | W3x16d |
| Rodzaj lampy | LED |
| Kolor żarówki | żółty |
0
0| Kod towaru | PHI 11065AU60X2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2 |
| Żarówka z cokołem | WX3x16d |
| Kolor żarówki | żółty |
| Żywotność do [godz.] | 5000 |

0
0
00| Kod towaru | PHI 11065XUAX2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |
0
0| Kod towaru | PHI 11071AU70X2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 2,5 |
| Moc znamionowa [W] | 3,2 |
| Żarówka z cokołem | WX3x16d |
| Kolor żarówki | żółty |
| Żywotność do [godz.] | 5000 |
| Gwarancja | 2 lata gwarancji |
| Gwarancja | plus 1 rok gwarancji rozszerzonej po rejestracji produktu |

0
00
00| Kod towaru | PHI 12071BL |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |
0| Kod towaru | PHI 12071CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | WY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | WX3x16d |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |

0
0
00| Kod towaru | PHI 12071SV-BL |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |

0
0
0| Kod towaru | PHO WY21W |
| Producent | M TECH |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17629 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | WY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | WX3x16d |
0| Kod towaru | OSR 7504 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | WY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | W3x16d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
0
0| Kod towaru | OSR 7504-2BL |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | WY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | W3x16d |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Ilość | 2 |
0
0| Kod towaru | OSR 7504DYP-2BL |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,3 |
| Żarówka z cokołem | WX3x16d |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Ilość | 2 |

0
0
0| Kod towaru | PHO Z94 |
| Producent | M TECH |
| Opis |
0
0
0| Kod towaru | NAR 181464100 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2,2 |
| Żarówka z cokołem | W3x16d |
| Rodzaj lampy | LED |
| Kolor żarówki | żółty |
0
0| Kod towaru | PHI 11065AU60X2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2 |
| Żarówka z cokołem | WX3x16d |
| Kolor żarówki | żółty |
| Żywotność do [godz.] | 5000 |

0
0
00| Kod towaru | PHI 11065XUAX2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |
0
0| Kod towaru | PHI 11071AU70X2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 2,5 |
| Moc znamionowa [W] | 3,2 |
| Żarówka z cokołem | WX3x16d |
| Kolor żarówki | żółty |
| Żywotność do [godz.] | 5000 |
| Gwarancja | 2 lata gwarancji |
| Gwarancja | plus 1 rok gwarancji rozszerzonej po rejestracji produktu |

0
00
00| Kod towaru | PHI 12071BL |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |
0| Kod towaru | PHI 12071CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | WY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | WX3x16d |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |

0
0
00| Kod towaru | PHI 12071SV-BL |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12396 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | WY5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
0| Kod towaru | PHI 12396NAB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | WY5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
00| Kod towaru | HP 117 454 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | WX3x16d |
| Rodzaj lampy | WY21W |
| Kolor żarówki | żółty |
