0
00
0| Kod towaru | HEL 8GP 003 594-141 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5 |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17097 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0| Kod towaru | JPN W3W 12V 3W |
| Producent | JPN |
| Opis | żarówka, oświetlenie pomocnicze |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
0
0
00| Kod towaru | OSR 2821 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
0
00| Kod towaru | OSR 2820 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, oświetlenie tablicy przyrządów |
| Rodzaj lampy | Żarówka cokołowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2 |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0| Kod towaru | OSR 2821-2BL |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Ilość | 2 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 1987302217 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0
00| Kod towaru | BOS 1987302517 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | żarówka, światła postojowe / światła pozycyjne |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GP 003 594-241 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, światła postojowe / światła pozycyjne |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5 |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GP003594143 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5 |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Ilość | 2 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |

0
0
0| Kod towaru | PHO W3W 12V 3W |
| Producent | M TECH |
| Opis |
0
000| Kod towaru | NTY EZ-W3W |
| Producent | NTY |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12256 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |

0
0
00| Kod towaru | PHI 12256-BL |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17097 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0| Kod towaru | JPN W3W 12V 3W |
| Producent | JPN |
| Opis | żarówka, oświetlenie pomocnicze |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
0
0
00| Kod towaru | OSR 2821 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
0
00| Kod towaru | OSR 2820 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, oświetlenie tablicy przyrządów |
| Rodzaj lampy | Żarówka cokołowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2 |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0| Kod towaru | OSR 2821-2BL |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Ilość | 2 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 1987302217 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0
00| Kod towaru | BOS 1987302517 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | żarówka, światła postojowe / światła pozycyjne |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GP 003 594-241 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, światła postojowe / światła pozycyjne |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5 |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GP003594143 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5 |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Ilość | 2 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |

0
0
0| Kod towaru | PHO W3W 12V 3W |
| Producent | M TECH |
| Opis |
0
000| Kod towaru | NTY EZ-W3W |
| Producent | NTY |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12256 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |

0
0
00| Kod towaru | PHI 12256-BL |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |
0
0| Kod towaru | MMA 003821100000 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
0| Kod towaru | PHI 12256B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
00| Kod towaru | HP 104 496 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
