0
00
0| Kod towaru | HEL 8GP 002 067-011 |
| Producent | HELLA |
| Opis |
0
0| Kod towaru | JPN T4W 12V 4W |
| Producent | JPN |
| Opis | żarówka, oświetlenie pomocnicze |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
0
00
00| Kod towaru | PHI 12961WVUB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12961LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12961 B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0
0| Kod towaru | PHI 12961LLECOB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
00
00| Kod towaru | PHI 12961XVPB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0| Kod towaru | JPN T4W 12V 4W |
| Producent | JPN |
| Opis | żarówka, oświetlenie pomocnicze |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
0
00
00| Kod towaru | PHI 12961WVUB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12961LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12961 B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
0
0| Kod towaru | PHI 12961LLECOB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0
00
00| Kod towaru | PHI 12961XVPB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
