0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 073-121 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| spełnia wymagania Normy ECE | R37 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 072-121 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 18 |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Projekt lampy | Halogen |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj lampy | R 12V/18W |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 073-121 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| spełnia wymagania Normy ECE | R37 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 072-121 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 18 |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Projekt lampy | Halogen |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj lampy | R 12V/18W |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
