0
0
00| Kod towaru | OSR 7505 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | W3x16d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0| Kod towaru | PHI 12065B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W3x16d |
0| Kod towaru | PHI 12065CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W3x16d |
00| Kod towaru | HP 117 455 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | żarówka, lampa przeciwmgłowa tylna |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | W3x16d |
| Rodzaj lampy | W21W |
