0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 071-131 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
000| Kod towaru | BOS 1987302203 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | FEB 06941 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis |
0
0| Kod towaru | HEL 8GA002071133 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Ilość | 2 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | OSR 5008 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 071-341 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12499CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BAY15d |
0
0| Kod towaru | MMA 004008100000 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | żarówka, lampa tylna |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
0| Kod towaru | PHI 12499B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BAY15d |
0
0
0| Kod towaru | PHI 12499LLECOB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BAY15d |
0
0
0| Kod towaru | PHI 12499LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BAY15d |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12814 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
0
0
00| Kod towaru | OSR 5008 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 002 071-341 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12499CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BAY15d |
0
0| Kod towaru | MMA 004008100000 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | żarówka, lampa tylna |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
0| Kod towaru | PHI 12499B2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BAY15d |
0
0
0| Kod towaru | PHI 12499LLECOB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BAY15d |
0
0
0| Kod towaru | PHI 12499LLECOCP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BAY15d |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12814 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
