0
0| Kod towaru | HEL 8GA002071051 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj lampy | RY10W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Projekt lampy | Halogen |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
00| Kod towaru | OSR 5009 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | RY10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17317 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | RY10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
0
0| Kod towaru | OSR 5009NA |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | RY10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |

0
0
00| Kod towaru | PHI 12093 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | OSR 5009 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | RY10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17317 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | RY10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
0
0| Kod towaru | OSR 5009NA |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | RY10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |

0
0
00| Kod towaru | PHI 12093 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |
