
0
0| Kod towaru | VEM 10-06-0001 |
| Producent | SRLINE |
| Opis |
0| Kod towaru | ABA 053-021-0003 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | osuszacz, klimatyzacja |
| Wysokość [mm] | 180 |
| Średnica [mm] | 75 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
000
00| Kod towaru | DEL TSP0175031 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | osuszacz, klimatyzacja |
| Wysokość [mm] | 182 |
| Średnica [mm] | 76 |
0
000
00| Kod towaru | DEL TSP0175265 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | osuszacz, klimatyzacja |
| Wysokość [mm] | 179 |
| Średnica [mm] | 75 |
0
00
00| Kod towaru | DEN DFD26001 |
| Producent | DENSO |
| Opis | osuszacz, klimatyzacja |
| dla numeru OE | 6KO820191 |
| Masa [g] | 803 |
| Ciężar brutto [g] | 883 |
| artykuł alternatywny | - |
0
00
00| Kod towaru | DEN DFD32003 |
| Producent | DENSO |
| Opis | osuszacz, klimatyzacja |
| dla numeru OE | 1HO820193A |
| Masa [g] | 732 |
| Ciężar brutto [g] | 812 |
| artykuł alternatywny | - |
0
00
00| Kod towaru | DEN DFD32004 |
| Producent | DENSO |
| Opis | osuszacz, klimatyzacja |
| dla numeru OE | 1HO820191A |
| Masa [g] | 794 |
| Ciężar brutto [g] | 874 |
| artykuł alternatywny | - |
0| Kod towaru | MD K132092 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | osuszacz, klimatyzacja |
| dla numeru OE | 1H0820193A |
0
0
00| Kod towaru | NRF 33061 |
| Producent | NRF |
| Opis | osuszacz, klimatyzacja |
| Materiał | Aluminium |
| Średnica [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 180 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
00| Kod towaru | HP 109 131 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | osuszacz, klimatyzacja |
| Czynnik chłodniczy | R 12 |
| Czynnik chłodniczy | R 134a |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
