0
0| Kod towaru | HEL 8EH188705061 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13521 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13519 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,8 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13536 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13534 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7090510 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13440 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13439 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13441 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13439 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13603 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13601 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,8 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13606 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13604 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13608 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13607 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13609 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13607 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7090031 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7090505 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| dla numeru OE | 980795585C |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7090509 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
00| Kod towaru | HP 109 820 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13521 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13519 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,8 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13536 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13534 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7090510 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13440 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13439 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13441 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13439 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13603 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13601 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,8 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13606 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13604 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13608 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13607 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13609 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13607 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7090031 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7090505 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| dla numeru OE | 980795585C |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7090509 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
00| Kod towaru | HP 109 820 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
