0
0
00| Kod towaru | BLP ADM51817 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 114 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 121 A |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 5 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 112 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M8x1,0 |
| Rozmiar klucza | 8 mm |
| Natężenie prądu [A] | 30 |
| Zbieśność stożka | 123 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 20 |
0
0
0| Kod towaru | FEB 176208 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 114 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39515 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 114 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M8 x 1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kod towaru | MTG H1 368 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 112 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M8x1 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Zbieśność stożka | 123 |
| Napięcie [V] | 5 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 14 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
