0
00
00| Kod towaru | FTR PP836/1 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
00| Kod towaru | DEC A110006 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 176 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 74 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 80 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 8 |
0
0
00| Kod towaru | MAN WK730/3 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 172 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
00
00| Kod towaru | FTR PP836/1 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
00| Kod towaru | DEC A110006 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 176 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 74 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 80 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 8 |
0
0
00| Kod towaru | MAN WK730/3 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 172 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F302401 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| dla numeru OE | 0J1201511A |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
0
0| Kod towaru | PPF 3F0069 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0
0| Kod towaru | CHA CFF100237 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 169 |
| Wysokość 1 [mm] | 106 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 8,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 21 |
| Kod towaru | DAC DFF0204 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0
0| Kod towaru | JPN 30F9029-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |

000| Kod towaru | NTY FFF-VW-051 |
| Producent | NTY |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0
0
0| Kod towaru | KAM F302401 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| dla numeru OE | 0J1201511A |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
0
0| Kod towaru | PPF 3F0069 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0
0| Kod towaru | CHA CFF100237 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 169 |
| Wysokość 1 [mm] | 106 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 8,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 21 |
| Kod towaru | DAC DFF0204 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0
0| Kod towaru | JPN 30F9029-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |

000| Kod towaru | NTY FFF-VW-051 |
| Producent | NTY |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0
0
0| Kod towaru | KAM F302401 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| dla numeru OE | 0J1201511A |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
0
0| Kod towaru | PPF 3F0069 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0
0| Kod towaru | CHA CFF100237 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 169 |
| Wysokość 1 [mm] | 106 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 8,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 21 |
| Kod towaru | DAC DFF0204 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0
0| Kod towaru | JPN 30F9029-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |

000| Kod towaru | NTY FFF-VW-051 |
| Producent | NTY |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
