0
00
00| Kod towaru | BOR B14595 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Ciężar [kg] | 1,48 |
| wymagana liczba | 1 |
0
00
00| Kod towaru | DEL TSP0545029 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
0| Kod towaru | BHS 8EW009159131 |
| Producent | HELLA |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NIS 87030 |
| Producent | NISSENS |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Średnica [mm] | 149 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zestyków | 2 |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Moc [W] | 240 |
| Kierunek obrotów | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Napięcie [V] | 12 |
0
0
00| Kod towaru | NRF 34010 |
| Producent | NRF |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Kierunek obrotów | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Napięcie [V] | 12 |
| Średnica 1 [mm] | 149 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego regulatora |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Liczba zestyków | 2 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
0
0
00| Kod towaru | HP 109 901 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kierunek obrotów | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
0
0
00| Kod towaru | VDO A2C59512281 |
| Producent | VDO/CONTINENTAL |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Średnica [mm] | 146 |
| Prędkość robocza [1/min] | 3500 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kierunek obrotów | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Pobór mocy [W] | 350 |
0
00
00| Kod towaru | VKA 8D1820021A |
| Producent | VIKA |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Ciężar [kg] | 1,48 |
| wymagana liczba | 1 |
0
00
00| Kod towaru | BOR B14595 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Ciężar [kg] | 1,48 |
| wymagana liczba | 1 |
0
00
00| Kod towaru | DEL TSP0545029 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
0| Kod towaru | BHS 8EW009159131 |
| Producent | HELLA |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NIS 87030 |
| Producent | NISSENS |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Średnica [mm] | 149 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zestyków | 2 |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Moc [W] | 240 |
| Kierunek obrotów | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Napięcie [V] | 12 |
0
0
00| Kod towaru | NRF 34010 |
| Producent | NRF |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Kierunek obrotów | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Napięcie [V] | 12 |
| Średnica 1 [mm] | 149 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego regulatora |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Liczba zestyków | 2 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
0
0
00| Kod towaru | HP 109 901 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kierunek obrotów | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
0
0
00| Kod towaru | VDO A2C59512281 |
| Producent | VDO/CONTINENTAL |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Średnica [mm] | 146 |
| Prędkość robocza [1/min] | 3500 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kierunek obrotów | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Pobór mocy [W] | 350 |
0
00
00| Kod towaru | VKA 8D1820021A |
| Producent | VIKA |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Ciężar [kg] | 1,48 |
| wymagana liczba | 1 |
| Kod towaru | AIC 51965 |
| Producent | AIC |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Średnica [mm] | 149 |
| Liczba łopatek wentylatora | 47 |
| Kierunek obrotów | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Liczba zestyków | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc [W] | 150 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
00| Kod towaru | DEN DEA02002 |
| Producent | DENSO |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Napięcie [V] | 12 |
| Informacja uzupełniająca | z opornikiem |
| Liczba zestyków | 2 |
| dla numeru OE | 8D1820021A |
| Kierunek obrotów | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Masa [g] | 1619 |
| Ciężar brutto [g] | 1869 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 26615 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Liczba połączeń | 2 |
0| Kod towaru | MD K92106 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją (regulowaną manualnie) |
| dla numeru OE | 8D1820021A |
000| Kod towaru | NTY EWN-VW-018 |
| Producent | NTY |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją (regulowaną manualnie) |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba zestyków | 2 |
0
0| Kod towaru | VEM V15-03-1890 |
| Producent | VEMO |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego regulatora |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kod towaru | AIC 51965 |
| Producent | AIC |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Średnica [mm] | 149 |
| Liczba łopatek wentylatora | 47 |
| Kierunek obrotów | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Liczba zestyków | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc [W] | 150 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
00| Kod towaru | DEN DEA02002 |
| Producent | DENSO |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Napięcie [V] | 12 |
| Informacja uzupełniająca | z opornikiem |
| Liczba zestyków | 2 |
| dla numeru OE | 8D1820021A |
| Kierunek obrotów | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Masa [g] | 1619 |
| Ciężar brutto [g] | 1869 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 26615 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Liczba połączeń | 2 |
0| Kod towaru | MD K92106 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją (regulowaną manualnie) |
| dla numeru OE | 8D1820021A |
000| Kod towaru | NTY EWN-VW-018 |
| Producent | NTY |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją (regulowaną manualnie) |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba zestyków | 2 |
0
0| Kod towaru | VEM V15-03-1890 |
| Producent | VEMO |
| Opis | wentylator wewnętrzny |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego regulatora |
| Liczba zestyków | 2 |
