0| Kod towaru | 27153 IBRAS |
| Producent | IBRAS |
| Opis |
00| z lewej na dole | |
| Kod towaru | IMP 223581 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | przewód elastyczny chłodnicy |
| dla numeru OE | 8D0121101K |
| Strona zabudowy | z lewej na dole |
| Masa [g] | 295 |
| Długość [mm] | 323 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 30 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 31 |
0
00
00| z prawej u góry | |
| Kod towaru | SAS SWH6834 |
| Producent | SASIC |
| Opis | przewód elastyczny chłodnicy |
| Przewód układu chłodzącego | od rury łączącej chłodnicy silnika |
| Strona zabudowy | z prawej u góry |
| dla numeru OE | 8D0121101K |
0
00
00| Kod towaru | VKA 8D0121101K |
| Producent | VIKA |
| Opis | przewód elastyczny chłodnicy |
| Ciężar [kg] | 0,21 |
| wymagana liczba | 1 |
| Przewód układu chłodzącego | od chłodnicy silnika do przewodu wodnego |
0| Kod towaru | 27153 IBRAS |
| Producent | IBRAS |
| Opis |
00| z lewej na dole | |
| Kod towaru | IMP 223581 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | przewód elastyczny chłodnicy |
| dla numeru OE | 8D0121101K |
| Strona zabudowy | z lewej na dole |
| Masa [g] | 295 |
| Długość [mm] | 323 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 30 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 31 |
0
00
00| z prawej u góry | |
| Kod towaru | SAS SWH6834 |
| Producent | SASIC |
| Opis | przewód elastyczny chłodnicy |
| Przewód układu chłodzącego | od rury łączącej chłodnicy silnika |
| Strona zabudowy | z prawej u góry |
| dla numeru OE | 8D0121101K |
0
00
00| Kod towaru | VKA 8D0121101K |
| Producent | VIKA |
| Opis | przewód elastyczny chłodnicy |
| Ciężar [kg] | 0,21 |
| wymagana liczba | 1 |
| Przewód układu chłodzącego | od chłodnicy silnika do przewodu wodnego |
0
0
00| z lewej u góry | |
| Kod towaru | FEB 36280 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | przewód elastyczny chłodnicy |
| Przewód układu chłodzącego | od chłodnicy silnika do przewodu wodnego |
| Strona zabudowy | z lewej u góry |
| dla numeru OE | 8D0 121 101 K |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szybkozłączką |
0| Kod towaru | GAT 05-3897 |
| Producent | GATES |
| Opis | przewód elastyczny chłodnicy |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Długość przewodu elastycznego [mm] | 332 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 31 |
| przestrzegać broszury |
0
0
00| góra | |
| Kod towaru | HP 111 975 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | przewód elastyczny chłodnicy |
| Strona zabudowy | góra |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Rodzaj przewodu | Wąż kształtowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szybkozłączką |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
| Przewód układu chłodzącego | od chłodnicy silnika do przewodu wodnego |
