0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
000| Oś tylna, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | NTY HZT-CT-007 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Informacja uzupełniająca | bez ramy mocującej |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| sparowany numer artykułu | HZT-CT-006 |
0
0
00| Kod towaru | ATE 24.3387-1710.5 |
| Producent | ATE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łącznika |
| system hamulcowy | Lucas / TRW |
| sparowany numer artykułu | 24.3387-1709.5 |
0| Kod towaru | ATE 24.3387-1732.5 |
| Producent | ATE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Materiał | Aluminium |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łącznika |
| system hamulcowy | Lucas / TRW |
| sparowany numer artykułu | 24.3387-1731.5 |
| Kod towaru | DAC BA0612 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Średnica [mm] | 38 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | DEC B190078R |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Ciężar [kg] | 1,72 |
| Średnica [mm] | 38 |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm] | 9 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Materiał | Aluminium |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 400945 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 400945K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
0| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | SKV 23SKV314 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Nowa część | |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 118 |
| niewymagany zwrot starej części | |
| sparowany numer artykułu | 23SKV313 |
| Ciężar [kg] | 1,72 |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm] | 9 |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 38 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) | |
| artykuł alternatywny | 78SKV694 |
0
0
0| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | FEB 178073 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zacisk hamulca |
| sparowany numer artykułu | 178072 |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 38 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Nowa część | |
| Materiał | Odlew aluminiowy |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | MTG 6260160 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| sparowany numer artykułu | 6260159 |
| Wersja | IAM |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | HP 631 434 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| sparowany numer artykułu | 631 433 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z aluminium |
0
00
000| Kod towaru | LUC BHN330 |
| Producent | TRW |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Materiał | Aluminium |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| sparowany numer artykułu | BHN329 |
0
00
000| Kod towaru | LUC BHN330E |
| Producent | TRW |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez sprężyny |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Materiał | Aluminium |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| sparowany numer artykułu | BHN329E |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Przestrzegać danych technicznych |
0
000| Oś tylna, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | NTY HZT-CT-007 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Informacja uzupełniająca | bez ramy mocującej |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| sparowany numer artykułu | HZT-CT-006 |
0
0
00| Kod towaru | ATE 24.3387-1710.5 |
| Producent | ATE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łącznika |
| system hamulcowy | Lucas / TRW |
| sparowany numer artykułu | 24.3387-1709.5 |
0| Kod towaru | ATE 24.3387-1732.5 |
| Producent | ATE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Materiał | Aluminium |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łącznika |
| system hamulcowy | Lucas / TRW |
| sparowany numer artykułu | 24.3387-1731.5 |
| Kod towaru | DAC BA0612 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Średnica [mm] | 38 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | DEC B190078R |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Ciężar [kg] | 1,72 |
| Średnica [mm] | 38 |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm] | 9 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Materiał | Aluminium |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 400945 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 400945K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
0| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | SKV 23SKV314 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Nowa część | |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 118 |
| niewymagany zwrot starej części | |
| sparowany numer artykułu | 23SKV313 |
| Ciężar [kg] | 1,72 |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm] | 9 |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 38 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) | |
| artykuł alternatywny | 78SKV694 |
0
0
0| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | FEB 178073 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zacisk hamulca |
| sparowany numer artykułu | 178072 |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 38 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Nowa część | |
| Materiał | Odlew aluminiowy |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | MTG 6260160 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| sparowany numer artykułu | 6260159 |
| Wersja | IAM |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | HP 631 434 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| sparowany numer artykułu | 631 433 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z aluminium |
0
00
000| Kod towaru | LUC BHN330 |
| Producent | TRW |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Materiał | Aluminium |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| sparowany numer artykułu | BHN329 |
0
00
000| Kod towaru | LUC BHN330E |
| Producent | TRW |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez sprężyny |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Materiał | Aluminium |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| sparowany numer artykułu | BHN329E |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Przestrzegać danych technicznych |
