0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | DEC B190166L |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Średnica [mm] | 38 |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm] | 10 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Materiał | Aluminium |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 400945 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 400945K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | MTG 6250835 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| system hamulcowy | TRW |
| sparowany numer artykułu | 6250836 |
| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | MTG 6260835 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| do tłoka o średnicy [mm] | 38 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| system hamulcowy | TRW |
| sparowany numer artykułu | 6260836 |
| Wersja | IAM |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
0
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | NTY HZT-TY-044 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rok modelowy od | 2001 |
| Rok modelowy do | 2003 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Informacja uzupełniająca | bez ramy mocującej |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 10 |
| sparowany numer artykułu | HZT-TY-045 |
