0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | AFN D42009C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica [mm] | 57 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1K0615123C |
| Wersja | 17" WHEEL |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | ERT 402016 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica [mm] | 57 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1K0615123C |
| Wersja | 17" WHEEL |
| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | MTG 6250161 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 6250162 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | ERT 402016 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica [mm] | 57 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1K0615123C |
| Wersja | 17" WHEEL |
| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | MTG 6250161 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 6250162 |
