0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Kod towaru | ATE 24.3387-1727.7 |
| Producent | ATE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Materiał | Aluminium |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łącznika |
| system hamulcowy | Lucas / TRW |
| Dostępne MAPP-Code | |
| sparowany numer artykułu | 24.3387-1728.7 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 400945 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 400945K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | FEB 181558 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zacisk hamulca |
| sparowany numer artykułu | 181559 |
| Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm] | 38 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Nowa część | |
| Materiał | Odlew aluminiowy |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| uwzględnić informację serwisową | |
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | KAM JBC1229 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Materiał | Aluminium |
| system hamulcowy | TRW |
| sparowany numer artykułu | JBC1230 |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 118 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 10 |
0
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | NTY HZT-RE-014 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Informacja uzupełniająca | bez ramy mocującej |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 10 |
| sparowany numer artykułu | HZT-RE-015 |
0
00
000| Kod towaru | LUC BHN918 |
| Producent | TRW |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Materiał | Aluminium |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| sparowany numer artykułu | BHN919 |
0
00
000| Kod towaru | LUC BHN918E |
| Producent | TRW |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Materiał | Aluminium |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| sparowany numer artykułu | BHN919E |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Przestrzegać danych technicznych |
