0
00
0| Kod towaru | BHS 1G4003470141 |
| Producent | HELLA |
| Opis | oświetlenie pomocnicze |
| Sposób montażu | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Oprawa |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie 4-punktowe |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | H3 |
| Napięcie [V] | 24 |
| Wysokość [mm] | 260 |
| Szerokość [mm] | 168 |
| Głębokość [mm] | 126 |
| Podział świateł | Oświetlenie najbliższego otoczenia |
| Rodzaj wtyczki | otwarte końcówki kabla |
| Rodzaj zabezpieczenia (kod IP) | IP5K4K |
| Pobór mocy [W] | 70 |
| Informacja uzupełniająca | bez włącznika |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał szyby rozpraszającej | Szkło |
| Wykonanie szyby rozpraszającej | ryflowana szyba rozpraszająca reflektora |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
0| Kod towaru | BHS 1G4003470147 |
| Producent | HELLA |
| Opis | oświetlenie pomocnicze |
| Sposób montażu | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Oprawa |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie 4-punktowe |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | H3 |
| Napięcie [V] | 24 |
| Wysokość [mm] | 260 |
| Szerokość [mm] | 168 |
| Głębokość [mm] | 126 |
| Podział świateł | Oświetlenie najbliższego otoczenia |
| Rodzaj wtyczki | otwarte końcówki kabla |
| Rodzaj zabezpieczenia (kod IP) | IP5K4K |
| Pobór mocy [W] | 70 |
| Informacja uzupełniająca | bez włącznika |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał szyby rozpraszającej | Szkło |
| Wykonanie szyby rozpraszającej | ryflowana szyba rozpraszająca reflektora |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
0| Kod towaru | BHS 2RL006295111 |
| Producent | HELLA |
| Opis | światło ostrzegawcze obrotowe |
| Sposób montażu | Oprawa |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 24 |
| Wysokość [mm] | 208 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 144 |
| Funkcja lampy | z rotacyjnym sygnałem ostrzegawczym |
| Kolor światła | żółty (bursztynowy) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Rodzaj lampy | H1 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Rodzaj zabezpieczenia (kod IP) | IPX9K |
| Rodzaj zabezpieczenia (kod IP) | IP5K4K |
| spełnia wymagania Normy ECE | R65 |
| spełnia wymagania Normy ECE | R10 |
| Kolor szkła reflektora | żółty (bursztynowy) |
| Kolor obudowy | żółty |
| Prędkość obrotowa światła ostrzegawczego obrotowego [1/min] | 160 |
| Kształt | okrągły |
| Pobór mocy [W] | 70 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | +60 |
| Materiał szyby rozpraszającej | PMMA (Polymethylmethacrylat) |
| Masa [g] | 850 |
| Ilość | 1 |
| Informacja uzupełniająca | Zgodność elektromagnetyczna (EMV) |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
00
0| z lewej, z prawej | |
| Kod towaru | BHS 9EL146491001 |
| Producent | HELLA |
| Opis | szkło lampy, lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Liczba funkcji świateł | 4 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| Funkcja lampy | ze światłem tylnym |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0
00
0| z lewej, z prawej | |
| Kod towaru | BHS 9EL146887001 |
| Producent | HELLA |
| Opis | szkło lampy, lampa tylna zespolona |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Liczba funkcji świateł | 6 |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Funkcja lampy | z oświetleniem z tyłu pojazdu |
| Funkcja lampy | ze światłem tylnym |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
