0
0| Kod towaru | ACA AC-04SD14 |
| Producent | ACAUTO |
| Opis | sprzęgło elektromagnetyczne kompresora |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ograniczenia producenta | SANDEN |
| Ograniczenia producenta | MF COMBINE |
| Ograniczenia producenta | SPECIAL VEHICLES |
| Wysokość [mm] | 39 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 103 |
| ID sprężarki | SD5H14 |
| ID sprężarki | SD508 |
| Średnica od [mm] | 51 |
| Średnica do [mm] | 72 |
0
0| Kod towaru | LCE ACP661 |
| Producent | LUCAS |
| Opis | sprężarka, klimatyzacja |
| Ø koła pasowego [mm] | 132 |
| Liczba rowków | 2 |
| Olej do sprężarki | PAG 100 |
| Ilość oleju [ml] | 135 |
| Czynnik chłodniczy | R 134a |
| Liczba otworów do mocowania | 8 |
| Ograniczenia producenta | SANDEN SD5H14 |
| Ciężar netto [kg] | 6 |
0
0
00| Kod towaru | NRF 32238 |
| Producent | NRF |
| Opis | sprężarka, klimatyzacja |
| Ograniczenia producenta | SANDEN-EQUIVALENT |
| Informacja uzupełniająca | z olejem do sprężarki PAG |
| Koła pasowe | z podwójnym kołem pasowym |
| ID sprężarki | SD7H15 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Olej do sprężarki | PAG 46 |
| Liczba rowków | 2 |
| Ø koła pasowego [mm] | 132 |
| Ilość oleju [ml] | 135 |
| ID głowicy cylindra (sprężarka) | JD/JE |
| Jakość | OE-EQUIVALENT |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Rozmiar gwintu wejście | 7/8" |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4" |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0
0
00| Kod towaru | NRF 32238G |
| Producent | NRF |
| Opis | sprężarka, klimatyzacja |
| Ograniczenia producenta | GENUINE SANDEN |
| Informacja uzupełniająca | z olejem do sprężarki PAG |
| Koła pasowe | z podwójnym kołem pasowym |
| ID sprężarki | SD7H15-8018 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Olej do sprężarki | PAG 46 |
| Liczba rowków | 2 |
| Ø koła pasowego [mm] | 132 |
| Ilość oleju [ml] | 135 |
| ID głowicy cylindra (sprężarka) | JD/JE |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Rozmiar gwintu wejście | 7/8" |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4" |
