0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452023 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
| Ilość | 1 |
0
0
00| Kod towaru | MAN W818/81 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
0
0
0| Kod towaru | MAN W818/81REP |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
00| Kod towaru | ASH 10-02-200 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 125,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Średnica zabudowy [mm] | 64 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| dla numeru OE | 1560033010 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103276 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 52 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452019 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F100501 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dla numeru OE | 11429061198 |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC47 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 71,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,50 |
| Ciężar netto [g] | 358 |
| Długość opakowania [cm] | 8,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,00 |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC47OF |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 120,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 71,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,00 |
| Ciężar netto [g] | 365 |
| Długość opakowania [cm] | 5,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,80 |
00| Kod towaru | ASH 10-02-200 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 125,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Średnica zabudowy [mm] | 64 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| dla numeru OE | 1560033010 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103276 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 52 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452019 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F100501 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dla numeru OE | 11429061198 |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC47 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 71,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,50 |
| Ciężar netto [g] | 358 |
| Długość opakowania [cm] | 8,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,00 |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC47OF |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 120,0 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 71,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,00 |
| Ciężar netto [g] | 365 |
| Długość opakowania [cm] | 5,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,80 |
