0
0
0| z tyłu, z prawej | |
| Kod towaru | KAM 890647 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z tyłu |
0
00
00| Kod towaru | COR 21651927 |
| Producent | CORTECO |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Ciężar [kg] | 1,58 |
0
00| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | SKV 75SKV010 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość [mm] | 153 |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 141 |
| Materiał | Guma / metal |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 9 |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Ciężar [kg] | 1,39 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) | |
0
0
00| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | FEB 07121 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Materiał | Guma / metal |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Rodzaj łożyskowania | Hydrołożysko |
| dla numeru OE | 1H0 199 262 A |
| uwzględnić informację serwisową | |
0
0
00| Kod towaru | FEB 77121 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | GSP 510043 |
| Producent | GSP |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
0
00| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | IMP 32240 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| dla numeru OE | 1H0199262A |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Materiał | Guma / metal |
| Masa [g] | 1690 |
| Oznaczenie koloru | żółty |
0
00| Kod towaru | IMP 32244 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis |
0
00
00| z tyłu, z prawej | |
| Kod towaru | LMI 14355 01 |
| Producent | LEMFORDER |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| dla numeru OE | 1H0 199 262 A |
| dla numeru OE | 1H0 199 262 F |
0
0| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | MC02686 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Ciężar [kg] | 1,55 |
| Materiał | Guma / metal |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Masa [g] | 1550 |
0
00
00| Kod towaru | TED 00621419 |
| Producent | TEDGUM |
| Opis |
0
0
00| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | HP 103 010 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| z tyłu, z prawej | |
| Kod towaru | MTG 8050819 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | poduszka silnika / mocowanie |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
