0
0
00| z przodu | |
| Kod towaru | BOR B10005 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | z przodu |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | BOR B10027 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Ilość | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Jednostka ilości | Komplet |
0
0
00| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | BOR B19167 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Kod towaru | DAC PK4211 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Ciężar [kg] | 0,337 |
| dla numeru OE | 1K0 412 303 B |
| dla numeru OE | 3C0 412 303 A |
| dla numeru OE | 3QF 413 175 |
| dla numeru OE | 5Q0 413 175 C |
| dla numeru OE | 8J0 412 303 E |
| dla numeru OE | 1EA 412 303 |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 347 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 1K0 412 303 B |
| dla numeru OE | 3C0 412 303 A |
| dla numeru OE | 3QF 413 175 |
| dla numeru OE | 5Q0 413 175 C |
| dla numeru OE | 8J0 412 303 E |
| dla numeru OE | 1EA 412 303 |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030141 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0
0
00| z przodu | |
| Kod towaru | BOR B10005 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | z przodu |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | BOR B10027 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Ilość | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Jednostka ilości | Komplet |
0
0
00| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | BOR B19167 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Kod towaru | DAC PK4211 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Ciężar [kg] | 0,337 |
| dla numeru OE | 1K0 412 303 B |
| dla numeru OE | 3C0 412 303 A |
| dla numeru OE | 3QF 413 175 |
| dla numeru OE | 5Q0 413 175 C |
| dla numeru OE | 8J0 412 303 E |
| dla numeru OE | 1EA 412 303 |
0
00
00| Kod towaru | SAC 900 347 |
| Producent | SACHS |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 1K0 412 303 B |
| dla numeru OE | 3C0 412 303 A |
| dla numeru OE | 3QF 413 175 |
| dla numeru OE | 5Q0 413 175 C |
| dla numeru OE | 8J0 412 303 E |
| dla numeru OE | 1EA 412 303 |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030141 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
