0
0| Kod towaru | FEB 176432 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 106,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 5 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 102 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 5 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 107 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 33 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADB111801 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32 |
| Długość [mm] | 106 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 5 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
00| Kod towaru | BMI 26502 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 5 |
| Natężenie prądu [A] | 8,5 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość [mm] | 106 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
00| Kod towaru | FEB 24094 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 106,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 5 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Kod towaru | MTG H1 118 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 106,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 33 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 5 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 47 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 5,0 |
| Natężenie prądu [A] | 10,0 |
| Opór [Ohm] | 0,4 |
| Długość całkowita [mm] | 106,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32,8 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
00| Kod towaru | HP 500 648 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 5 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
0
0| Kod towaru | FEB 176432 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 106,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 5 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GE 102 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 5 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 107 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 33 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADB111801 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32 |
| Długość [mm] | 106 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 5 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
00| Kod towaru | BMI 26502 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 5 |
| Natężenie prądu [A] | 8,5 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość [mm] | 106 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
00| Kod towaru | FEB 24094 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 106,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 5 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Kod towaru | MTG H1 118 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 106,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 33 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 5 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
0
0
00| Kod towaru | NGK D-POWER 47 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 5,0 |
| Natężenie prądu [A] | 10,0 |
| Opór [Ohm] | 0,4 |
| Długość całkowita [mm] | 106,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32,8 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
00| Kod towaru | HP 500 648 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 5 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
