0
0
00| Kod towaru | BLP ADA101802 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 130 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 055 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 130 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 14 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
00| Kod towaru | BMI 26080 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość [mm] | 130 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Kod towaru | MTG H1 207 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 130 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | Ø 4mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0873012 |
