00| Kod towaru | ASH 01-01-102 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość całkowita [mm] | 58,3 |
| Długość 1 [mm] | 26 |
| Długość 2 [mm] | 20 |
| Średnica [mm] | 6 |
| Napięcie [V] | 6,5 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 857 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M5 / 3 Nm |
| Długość [mm] | 58 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 14 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
0
0
00| Kod towaru | BER GV 888 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 6,5 |
| Technika połączeń | M5 / 3 Nm |
| Długość [mm] | 61 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 11 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
00| Kod towaru | BMI 25010 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Gwintowana złączka | M5x0,8 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie [V] | 6,5 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość [mm] | 61 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 6 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
