0
00
00| Kod towaru | NGK D-POWER 4 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 92,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADG01848 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 92 |
| Długość [mm] | 24 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN11826 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 88 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
000| Kod towaru | FAS FT82726 |
| Producent | FAST |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP046 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
0
00
00| Kod towaru | NGK D-POWER 4 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 92,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADG01848 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 92 |
| Długość [mm] | 24 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN11826 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 88 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
000| Kod towaru | FAS FT82726 |
| Producent | FAST |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
0
0
0| Kod towaru | KAM KP046 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 176247 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 91,7 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 018 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 89 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 11 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0| Kod towaru | DEC E300001 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0| Kod towaru | FEB 17979/176247 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 91,7 |
| Długość [mm] | 24 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | NGK Y-732J |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 92,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
0
0| Kod towaru | OYO 15E9001-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 12,0 |
| Technika połączeń | PIN |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 94,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
00| Kod towaru | HP 107 119 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Długość [mm] | 92 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
0
0
00| Kod towaru | FEB 176247 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 91,7 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 018 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 89 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 11 |
| Zbieśność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0| Kod towaru | DEC E300001 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0| Kod towaru | FEB 17979/176247 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 91,7 |
| Długość [mm] | 24 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
0
0
00| Kod towaru | NGK Y-732J |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 92,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
0
0| Kod towaru | OYO 15E9001-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 12,0 |
| Technika połączeń | PIN |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 94,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
00| Kod towaru | HP 107 119 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Długość [mm] | 92 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
