0
0
00| Kod towaru | BLP ADN10314 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | pompka spryskiwacza |
| Typ pompy | Pompa jednostopniowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 28920-JD00A |
0
0
0| Kod towaru | SKV 15SKV005 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | pompka spryskiwacza |
| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0
00| Kod towaru | VDO 246-082-008-025G |
| Producent | VDO/CONTINENTAL |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | VDO 246-082-008-025Z |
| Producent | VDO/CONTINENTAL |
| Opis | pompka spryskiwacza |
| Napięcie [V] | 12 |
| ID wykonania wtyczki | 3 |
| Typ pompy | Pompa jednostopniowa |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN10314 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | pompka spryskiwacza |
| Typ pompy | Pompa jednostopniowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 28920-JD00A |
0
0
0| Kod towaru | SKV 15SKV005 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | pompka spryskiwacza |
| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0
00| Kod towaru | VDO 246-082-008-025G |
| Producent | VDO/CONTINENTAL |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | VDO 246-082-008-025Z |
| Producent | VDO/CONTINENTAL |
| Opis | pompka spryskiwacza |
| Napięcie [V] | 12 |
| ID wykonania wtyczki | 3 |
| Typ pompy | Pompa jednostopniowa |
000| Kod towaru | NTY ESP-PL-002 |
| Producent | NTY |
| Opis | pompka spryskiwacza |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Typ pompy | Pompa jednostopniowa |
0
0| z przodu | |
| Kod towaru | VEM 10-08-0203 |
| Producent | VEMO |
| Opis | pompka spryskiwacza |
| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 35,4 |
| Szerokość [mm] | 47 |
| Wysokość [mm] | 114 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez systemu sprawdzającego |
| Typ pompy | pompa membranowa |
| Kod towaru | AIC 50664 |
| Producent | AIC |
| Opis | pompka spryskiwacza |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Typ pompy | Pompa jednostopniowa |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
00| Kod towaru | FEB 109290 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompka spryskiwacza |
| Typ pompy | Pompa jednostopniowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 28920-JD00A |
000| Kod towaru | NTY ESP-PL-002 |
| Producent | NTY |
| Opis | pompka spryskiwacza |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Typ pompy | Pompa jednostopniowa |
0
0| z przodu | |
| Kod towaru | VEM 10-08-0203 |
| Producent | VEMO |
| Opis | pompka spryskiwacza |
| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 35,4 |
| Szerokość [mm] | 47 |
| Wysokość [mm] | 114 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez systemu sprawdzającego |
| Typ pompy | pompa membranowa |
| Kod towaru | AIC 50664 |
| Producent | AIC |
| Opis | pompka spryskiwacza |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Typ pompy | Pompa jednostopniowa |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
00| Kod towaru | FEB 109290 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompka spryskiwacza |
| Typ pompy | Pompa jednostopniowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 28920-JD00A |
