0
0| Kod towaru | PPX 75W80 PP 5 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | olej przekładniowy |
| Specyfikacja wg API | GL-4/5 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-80 |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 16K |
| Specyfikacja | DAF |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 02L |
| Specyfikacja | Iveco |
| Specyfikacja | MAN 341 Type E3 |
| Specyfikacja | MAN 341 Type Z4 |
| Specyfikacja | Renault |
| Specyfikacja | Volvo |
0
00
00| Kod towaru | ELF75W NFX 1L |
| Producent | ELF |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | LQM 21359 |
| Producent | LIQUI MOLY |
| Opis | olej przekładniowy |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Puszka |
| Klasa lepkości SAE | 70W-75 |
| Dopuszczenie przez producenta | API GL4 |
| Zalecenie producenta oleju | G 052 527 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 052 171 |

0
00
0| Kod towaru | ELF75W NFX 5L |
| Producent | ELF |
| Opis |
| Kod towaru | RVT75W80 GL-5 5L |
| Producent | REVOLT |
| Opis |

0
0| Kod towaru | SPC 75W80 5 |
| Producent | SPECOL |
| Opis |
0
0| Kod towaru | VLV 75W 1 |
| Producent | VALVOLINE |
| Opis | olej przekładniowy do skrzyni biegów |
| Olej | Olej półsyntetyczny |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
0
00
00| Kod towaru | ELF75W NFX 1L |
| Producent | ELF |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | LQM 21359 |
| Producent | LIQUI MOLY |
| Opis | olej przekładniowy |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Puszka |
| Klasa lepkości SAE | 70W-75 |
| Dopuszczenie przez producenta | API GL4 |
| Zalecenie producenta oleju | G 052 527 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 052 171 |

0
00
0| Kod towaru | ELF75W NFX 5L |
| Producent | ELF |
| Opis |
| Kod towaru | RVT75W80 GL-5 5L |
| Producent | REVOLT |
| Opis |

0
0| Kod towaru | SPC 75W80 5 |
| Producent | SPECOL |
| Opis |
0
0| Kod towaru | VLV 75W 1 |
| Producent | VALVOLINE |
| Opis | olej przekładniowy do skrzyni biegów |
| Olej | Olej półsyntetyczny |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
