0
0| Kod towaru | PPX 75W80 PP 1 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | olej przekładniowy |
| Specyfikacja wg API | GL-4/5 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-80 |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 02L |
| Specyfikacja | DAF |
| Specyfikacja | Iveco |
| Specyfikacja | Renault |
| Specyfikacja | MAN 341 Type E3 |
| Specyfikacja | MAN 341 Type Z4 |
| Specyfikacja | Volvo |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 16K |
0
0| Kod towaru | JPN 75W80 1 JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | olej przekładniowy |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-80 |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | DAF Iveco Renault Vo |
| Specyfikacja | MAN 341 Type E3 |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 02L |
| Specyfikacja | MAN 341 Type Z4 |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 16K |
0
0
0| Kod towaru | LQM 21688 |
| Producent | LIQUI MOLY |
| Opis | olej przekładniowy |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Puszka |
| Klasa lepkości SAE | 75W-80 |
| Dopuszczenie przez producenta | API GL4 |
| Zalecenie producenta oleju | 83 22 0 403 247 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 0 309 031 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSD-M2C 200-C |
| Zalecenie producenta oleju | GM 1940764/1940768 |
| Zalecenie producenta oleju | MT-XZ TL (JR Type) |
| Zalecenie producenta oleju | MTF LT-2 |
| Zalecenie producenta oleju | MTF LT-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan MT-XZ |
| Zalecenie producenta oleju | Peugeot Citroen (PSA |
| Zalecenie producenta oleju | Special Honda MTF-II |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97308 |

0
0| Kod towaru | TDX 75W80 1 |
| Producent | TEDEX |
| Opis |

0
0| Kod towaru | VLV 75W80 GL4 1 |
| Producent | VALVOLINE |
| Opis |
0
0| Kod towaru | VLV 75W80 RPC 1 |
| Producent | VALVOLINE |
| Opis | olej przekładniowy do skrzyni biegów |
| Olej | Olej półsyntetyczny |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-80 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
0
0| Kod towaru | JPN 75W80 1 JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | olej przekładniowy |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-80 |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | DAF Iveco Renault Vo |
| Specyfikacja | MAN 341 Type E3 |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 02L |
| Specyfikacja | MAN 341 Type Z4 |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 16K |
0
0
0| Kod towaru | LQM 21688 |
| Producent | LIQUI MOLY |
| Opis | olej przekładniowy |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Puszka |
| Klasa lepkości SAE | 75W-80 |
| Dopuszczenie przez producenta | API GL4 |
| Zalecenie producenta oleju | 83 22 0 403 247 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 83 22 0 309 031 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSD-M2C 200-C |
| Zalecenie producenta oleju | GM 1940764/1940768 |
| Zalecenie producenta oleju | MT-XZ TL (JR Type) |
| Zalecenie producenta oleju | MTF LT-2 |
| Zalecenie producenta oleju | MTF LT-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan MT-XZ |
| Zalecenie producenta oleju | Peugeot Citroen (PSA |
| Zalecenie producenta oleju | Special Honda MTF-II |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97308 |

0
0| Kod towaru | TDX 75W80 1 |
| Producent | TEDEX |
| Opis |

0
0| Kod towaru | VLV 75W80 GL4 1 |
| Producent | VALVOLINE |
| Opis |
0
0| Kod towaru | VLV 75W80 RPC 1 |
| Producent | VALVOLINE |
| Opis | olej przekładniowy do skrzyni biegów |
| Olej | Olej półsyntetyczny |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-80 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
