0
0
0| Kod towaru | KAM 4080046 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 60813687 |
| Wymiar gwintu | M16x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Liczba zestyków | 1 |
0| Kod towaru | MD 82432 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 46458931 |
| Wymiar gwintu | M16x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 1 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Kolor wtyczki | czerwony |
0
0
00| Kod towaru | NRF 727015 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 1 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Wymiar gwintu | 3/8 |
| dla numeru OE | 04067872 |
000| Kod towaru | VER WS2509 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | M16x1.5 |
0
0
0| Kod towaru | KAM 4080046 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 60813687 |
| Wymiar gwintu | M16x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Liczba zestyków | 1 |
0| Kod towaru | MD 82432 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 46458931 |
| Wymiar gwintu | M16x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 1 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Kolor wtyczki | czerwony |
0
0
00| Kod towaru | NRF 727015 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 1 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Wymiar gwintu | 3/8 |
| dla numeru OE | 04067872 |
000| Kod towaru | VER WS2509 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | M16x1.5 |
