0
00
00| Kod towaru | NGK BKUR5ET-10 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 1 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 5,2 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13536 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13534 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |

0
0
00| Kod towaru | VAG 101000060AA |
| Producent | VAG |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13424 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13422 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
0
00
0000| Kod towaru | DEN K16TT |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Średnica [mm] | 14 |
| Technika połączeń | Solid SAE |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Ciężar brutto [g] | 46 |
| artykuł alternatywny | IK16TT, IK16 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13521 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13519 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,8 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
0
0
00| Kod towaru | BER Z 121 |
| Producent | BERU BY DRIV |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz | |
| Wymiar gwintu | M14x1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | 14 FGH-8 DTURX0 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
0
0
0| Kod towaru | CHA OE032/T10 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RC8VTYC4 |
| Technika połączeń | SAE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Opór od [kOhm] | 1 |
| Opór do [kOhm] | 2 |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188704421 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188705041 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7100508 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| dla numeru OE | 101000033AG |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
00| Kod towaru | HP 110 326 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13424 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13422 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
0
00
0000| Kod towaru | DEN K16TT |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Średnica [mm] | 14 |
| Technika połączeń | Solid SAE |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Ciężar brutto [g] | 46 |
| artykuł alternatywny | IK16TT, IK16 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 13521 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| zawiera numeru artykułu | 13519 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod [mm] | 0,8 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
0
0
00| Kod towaru | BER Z 121 |
| Producent | BERU BY DRIV |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz | |
| Wymiar gwintu | M14x1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | 14 FGH-8 DTURX0 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
0
0
0| Kod towaru | CHA OE032/T10 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RC8VTYC4 |
| Technika połączeń | SAE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Opór od [kOhm] | 1 |
| Opór do [kOhm] | 2 |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188704421 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0| Kod towaru | HEL 8EH188705041 |
| Producent | HELLA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod [mm] | 1,0 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7100508 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| dla numeru OE | 101000033AG |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
00| Kod towaru | HP 110 326 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
