
| Kod towaru | GLO 3212K |
| Producent | GLO |
| Opis |

0| Kod towaru | FAG 771031730 |
| Producent | FAG |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Rodzaj przegubu | Przegub równobieżny |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 22 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 25 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 51 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Kod towaru | HOL P212K |
| Producent | MULTIPARTS |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 22 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 25 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 51 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przednim pierścieniem zabezpieczającym |

0| Kod towaru | FAG 771031730 |
| Producent | FAG |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Rodzaj przegubu | Przegub równobieżny |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 22 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 25 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 51 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Kod towaru | HOL P212K |
| Producent | MULTIPARTS |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 22 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 25 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 51 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przednim pierścieniem zabezpieczającym |
