0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 008 246-001 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0| Kod towaru | HEL 8GA008246003 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Ilość | 2 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12067CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0| Kod towaru | HP 104 497 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 008 246-001 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0| Kod towaru | HEL 8GA008246003 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Ilość | 2 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12067CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
0| Kod towaru | HP 104 497 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Żarówka z cokołem | W2.1x9.5d |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
